DEBRİYAJ AKSAMI

DEBRİYAJ AKSAMI

Kare Görünüm:
İincele

CHERY ALİA-DEBRİYAJ SETİ-(BASKI+BALATA)-RULMANSIZ

(0)
453,01TL

Debriyaj motor ile vites kutusu arasında yer alan mekanik döngüyü sağlayan bir aktarma parçasıdır. Chery Alia Debriyaj seti vites değişimine olanak sağlayıp motordan gelen işlevleri de vites kutusuna gönderir. Genellikle debriyaj balatasında ki sorunlar bu noktadan kaynaklanır. Bunun nedeni ise debriyaj balatası yıpranmış olan araç görevin..

İincele

CHERY ALİA-DEBRİYAJ ÜST MERKEZİ

(0)
130,86TL

CHERY ALİA-DEBRİYAJ ÜST MERKEZİİTHAL MUADİL ÜRÜNDÜR...

İincele

CHERY KİMO-DEBRİYAJ SETİ-BASKI+BALATA-(RULMANSIZ)

(0)
534,57TL

Debriyaj motor ile vites kutusu arasında yer alan mekanik döngüyü sağlayan bir aktarma parçasıdır. Chery Kimo Debriyaj seti vites değişimine olanak sağlayıp motordan gelen işlevleri de vites kutusuna gönderir. Genellikle debriyaj balatasında ki sorunlar bu noktadan kaynaklanır. Bunun nedeni ise debriyaj balatası yıpranmış olan araç görevin..

İincele

CHERY NİCHE-DEBRİYAJ SETİ-(BASKI+BALATA)

(0)
400,62TL

Debriyaj motor ile vites kutusu arasında yer alan mekanik döngüyü sağlayan bir aktarma parçasıdır. Chery Niche Debriyaj seti vites değişimine olanak sağlayıp motordan gelen işlevleri de vites kutusuna gönderir. Genellikle debriyaj balatasında ki sorunlar bu noktadan kaynaklanır. Bunun nedeni ise debriyaj balatası yıpranmış olan araç görevi..

İincele

CHERY TAXİM 1.6-DEBRİYAJ SETİ-(BASKI+BALATA)-RULMANSIZ

(0)
503,81TL

Debriyaj motor ile vites kutusu arasında yer alan mekanik döngüyü sağlayan bir aktarma parçasıdır. Chery Taxim Debriyaj seti vites değişimine olanak sağlayıp motordan gelen işlevleri de vites kutusuna gönderir. Genellikle debriyaj balatasında ki sorunlar bu noktadan kaynaklanır. Bunun nedeni ise debriyaj balatası yıpranmış olan araç görevi..

İincele

CHERY TİGGO-DEBRİYAJ SETİ-BASKI-BALATA-BİLYA

(0)
432,55TL

Debriyaj motor ile vites kutusu arasında yer alan mekanik döngüyü sağlayan bir aktarma parçasıdır. Chery Tiggo Debriyaj seti vites değişimine olanak sağlayıp motordan gelen işlevleri de vites kutusuna gönderir. Genellikle debriyaj balatasında ki sorunlar bu noktadan kaynaklanır. Bunun nedeni ise debriyaj balatası yıpranmış olan araç görevi..

İincele

CHERY TİGGO-VİTES DEĞİŞTİRME TELİ-ÇİFTLİ

(0)
256,16TL

CHERY TİGGO-VİTES DEĞİŞTİRME TELİ ÇİFTLİİTHAL MUADİL ÜRÜNDÜR...

İincele

CHERY-ALİA-DEBRİYAJ RULMANI HİDROLİK

(0)
219,71TL

CHERY-ALİA-DEBRİYAJ RULMANI HİDROLİKİTHAL MUADİL ÜRÜNDÜR...

İincele

CHERY-ALİA-VOLANT SACI

(0)
137,32TL

CHERY-ALİA-VOLANT SACIİTHAL MUADİL ÜRÜNDÜR...

İincele

GEN2 OTOMATİK ŞANZIMAN FİLTRESİ

(0)
145,55TL

GEN2 OTOMATİK ŞANZIMAN FİLTRESİİTHAL MUADİL ÜRÜNDÜR...

İincele

PROTON GEN2-DEBRİYAJ SETİ-(BASKI-BALATA-BİLYA)-JAPON

(0)
500,00TL

Debriyaj motor ile vites kutusu arasında yer alan mekanik döngüyü sağlayan bir aktarma parçasıdır. Proton Gen2 Debriyaj seti vites değişimine olanak sağlayıp motordan gelen işlevleri de vites kutusuna gönderir. Genellikle debriyaj balatasında ki sorunlar bu noktadan kaynaklanır. Bunun nedeni ise debriyaj balatası yıpranmış olan araç görevi..

İincele

PROTON-OTOMATİK ŞANZUMAN YAĞ FİLTRESİ-1996-2000

(0)
100,58TL

PROTON PERSONA-OTOMATİK ŞANZUMAN FİLTRESİMALEZYA MALI MUADİL ÜRÜNDÜR...

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)