Kategoriler
Sepetim

C-MAX

Konforlu araba denilince de akla C-max yedek parçaları gelmektedir. Aile arabası terimine uyan bu araba gençlerin de ilgisini çekmektedir. Sportif yapısı bu modeli çeken en önemli faktörlerdendir. Gerek görüntüsü, gerek kullanım kolaylığı, gerek konforuyla birçok insanı kendine çekmeyi başarmıştır. Son zamanlarda kendini sürekli geliştirmekte olan bu model fiyatı bakımından da oldukça uygun bir konumdadır.

Özellikleri

C-max araba modelinin 5 koltuklu ve 7 koltuklu modelleri bulunmakta ve böylece her ihtiyaca çözüm bulmaktadır. Fonksiyonel olarak incelendiğinde aldığınıza pişman olmayacağınız performans sağlamaktadır. Esneklik konusunda da bir o kadar başarılıdır. Bu arabanın konforuna ise diyecek söz bulunmamaktadır. Çünkü konforluk açısından en mükemmel arabalardandır. Üstün yol tutuşuyla kendisine hayran bırakmaktadır. Yüksek performansa sahiptir. Otomatik vites seçeneği de vardır.  

Ürün Kodu: c-max-triger-seti
Motor haznelerinde silindir kapağında yer alan eksantrik ile motor bloğunun en altında yer alan krank mili çıktısının arasında kalıp çalışan, rulmanlar ve kasnaklar yardımı ile diklemesine yerleştirilen şey triger kayışıdır. Motorun tipine ve çeşidine göre enlemesine olarak da yerleştirilebilir...
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)