Chery Yedek Parça Fiyatları

Chery Yedek Parça Fiyatları

Yazar: Admin Okunma Sayısı: 1092 Yayın Tarihi: 18 Aug 2017 Yorum 0

Chery Yedek Parça Fiyatları Chery, dünyanın en hızlı büyüyen otomobil şirketi ünvanına sahip olan bir markadır. 1997 yılında Çin’in ekonomisine katkı sağlamak amacıyla kurulan bu marka, zaman içinde kendini geliştirmiş ve çok sayıda otomobil üretimi ile dünyanın dev markalarından bi

Devamı..!

Proton Debriyaj Seti Fiyatları

Proton Debriyaj Seti Fiyatları

Yazar: Admin Okunma Sayısı: 1114 Yayın Tarihi: 06 Jun 2017 Yorum 0

Proton Debriyaj setleri ve alt modellerinde geçerli olan , Baskı,Balata ve Rulman (bilya)dan oluşmaktadır. Proton Debriyaj Seti Fiyatları Eski model üretim araçlarda hidrolik rulman

Devamı..!

Chery Alia Termostat

Yazar: Admin Okunma Sayısı: 1506 Yayın Tarihi: 24 Dec 2016 Yorum 0

Chery Alia Termostat, motor suyu sıcaklığını ayarlayabilen ve motor içindeki bu suyun devirdaim yapmasını sağlamakla görevli olan parçalardır. Motor ile radyatör arasında bulunan bu cihazlar, suyun dönmesini engelleyebilir yada sağlayabilir.

Devamı..!

Tata Telcoline Stop Lambası

Yazar: Ersin Okunma Sayısı: 1242 Yayın Tarihi: 05 Dec 2016 Yorum 0

Otomobillerin ya da araçların arkasının iki yüzünde de bulunan ve de frene basılınca yanan lambadır Telcoline stop lambası. Önünüzde ki araçta yanmıyor ise ve sizde de bir dalgınlık söz konusu ise kısa süre içerisinde kaza geçirme olasılığınız

Devamı..!

Chery Tiggo Polen Filtresi

Yazar: Admin Okunma Sayısı: 1192 Yayın Tarihi: 28 Nov 2016 Yorum 0

Chery Tiggo Polen filtresi, klimalı olan araçlarda bulunan ve havanın aracın içine girmesinden önce temizlenmesini sağlayan filtrelerdir. bu filtreler sayesinde aracınıza giren hava, dışarıda toz, toprak ve polenlerden arınmış olur.

Devamı..!

Proton Klima Radyatörü

Yazar: Admin Okunma Sayısı: 1292 Yayın Tarihi: 27 Nov 2016 Yorum 0

Proton Klima Radyatörü, aracın içinde bulunan havayı çekerek soğutma görevini üstlenen parçalardır. Her arabada mutlaka olması gereken bu parçalar yaz aylarında soğutma, kış aylarında ısıtma görevini üstlenirler.

Devamı..!

Proton Yağ Filtresi

Yazar: Admin Okunma Sayısı: 1223 Yayın Tarihi: 23 Nov 2016 Yorum 0

Proton Yağ filtresi motorda bulunan en önemli parçalardan biridir. motora ulaşan yağın temizlenmesini sağlar. Çünkü motora gelen yağ eğer kirliyse, çeşitli deformasyonlara ve tıkanmaya yol açabilir.

Devamı..!

Proton Orijinal Yedek Parçaları

Proton Orijinal Yedek Parçaları

Yazar: admin Okunma Sayısı: 1103 Yayın Tarihi: 10 Aug 2016 Yorum 0

Malezya ve Dünya'nın ünlü otomobil markası olan Proton, 1973 yılından günümüze binlerce araç üretilmiş ve bu araçların bir kısmını dünya otomobil fuarlarında boy göstermiştirler.

Devamı..!

Proton Yedek Parça

Proton Yedek Parça

Yazar: Admin Okunma Sayısı: 1101 Yayın Tarihi: 29 Jul 2016 Yorum 0

Uzun yıllardır yedek parça ihtiyaçlarınızı giderebilmek için hizmet verdiğimiz sitemiz üzerinde Proton yedek parça malzemelerini bulabilirsiniz ve özelliklerini inceleyebilirsiniz.

Devamı..!

1 den 9 e 13 (2 sayfa) ürün gösteriliyor