WAJA

Kalitesi ile ünlü olan Lotus mühendisliği kullanılarak üretilen Waja yedek parça, Proton’un en gözde araçlarından biridir. Bu mühendislik ile araca üstün sürüş ve yol tutuş özellikleri katılmıştır. Benzerlerinden donanım olarak çok üstün olan bu aracın, yüksek konforlu olarak üretilmesi göze çarpmaktadır.

Sürüş keyfini sonuna kadar yaşatan bu aracın konfor seviyesi de en yüksekte tutulmuştur. Özellikle sürücü için büyük kolaylıklar ve konfor barındıran bu aracın kusursuz kontrol özelliği bulunmaktadır. Hem önde hem de arkada dengeleyici barları bulunan Waja’da buna ek olarak, arka tarafta çok bağlantılı süspansiyon sistemi ve ön tarafta ise salıncak sistemi bulunmaktadır.

Waja’nın bir başka dikkat çekici özelliği ise süspansiyona uygulanmış olan ince ayar sayesinde, yol tutuşunda nokta hassasiyeti yapabilmesidir.

Kare Görünüm:
Stokta Yok
İincele

PROTON ANAHTARLIK

(0)
0,00TL

PROTON ANAHTARLIK..

İincele

PROTON WAJA HARARET MÜŞÜRÜ

(0)
0,00TL

PROTON WAJA HARARET MÜŞÜRÜ-CAMPRİO MOTOR..

İincele

PROTON WAJA SİLECEK SU DEPOSU-MOTORSUZ

(0)
0,00TL

PROTON WAJA SİLECEK SU DEPOSU-MOTORSUZ..

İincele

PROTON WAJA-DEBRİYAJ SETİ-(BASKI+BALATA+BİLYA)-JAPON

(1)
0,00TL

Debriyaj motor ile vites kutusu arasında yer alan mekanik döngüyü sağlayan bir aktarma parçasıdır. Proton Waja Debriyaj seti vites değişimine olanak sağlayıp motordan gelen işlevleri de vites kutusuna gönderir. Genellikle debriyaj balatasında ki sorunlar bu noktadan kaynaklanır. Bunun nedeni ise debriyaj balatası yıpranmış olan araç görevi..

İincele

PROTON WAJA-DIŞ AKS KAFASI

(0)
0,00TL

PROTON WAJA-DIŞ AKS KAFASI..

İincele

PROTON WAJA-ÖN AMORTİSÖR ÜST TAKOZU

(0)
0,00TL

PROTON WAJA-ÖN AMORTİSÖR ÜST TAKOZUİTHAL MUADİL ÜRÜNDÜR...

İincele

PROTON WAJA-ŞANZUMAN TAKOZU

(0)
0,00TL

PROTON WAJA-ŞANZUMAN TAKOZU..

İincele

PROTON WAJA-YAĞ FİLTRESİ

(0)
41,27TL

Proton Waja Yağ filtresi motorda bulunan en önemli parçalardan biridir. motora ulaşan yağın temizlenmesini sağlar. Çünkü motora gelen yağ eğer kirliyse, çeşitli deformasyonlara ve tıkanmaya yol açabilir. Yağ filtresi ile motor karterinden geçen yağ, devirdaim yaparak yağ filtresinden süzülür ve motora daha temiz bir yağ gönderilmesi sağlanır. ..

İincele

PROTON-ARKA LİNK KOLU AYAR CİVATASI

(0)
32,10TL

PERSONA ARKA LİNK KOLU AYAR CİVATASI1 ADET ÜRÜN FİYATIDIR.İTHAL MUADİL ÜRÜNDÜR...

İincele

PROTON-ARKA TAŞIYICI BURÇU

(0)
0,00TL

PROTON-ARKA TAŞIYICI BURÇU..

İincele

PROTON-DEBRİYAJ SETİ-(BASKI+BALATA+RULMAN)-MAPA

(0)
623,68TL

PROTON-DEBRİYAJ SETİ-(BASKI+BALATA+RULMAN)MAPA MARKADIR...

İincele

PROTON-DİREKSİYON KÖRÜĞÜ 1ADET

(0)
36,69TL

Proton Direksiyon körüğü, arabanın direksiyonunda bulunan ve direksiyon ile aks arasında kalan parçalardır. Bu körük, direksiyonların düzgün çalışmasını ve sıkışmamasını sağlar. Ön düzen ile direksiyon arasındaki bağlantıyı sağladığı için son derece önemli parçadır. Bu körüğün arızalarında genellikle değişim yapılır. Çünkü direksiyon körükleri,..

İincele

PROTON-GEN2-ROT KOLU-(ROT MİLİ)

(0)
55,03TL

Proton Gen2 Rot kolu, direksiyondan çıkan hareketlerin tekerlere ulaşmasını sağlayan parçalara verilen isimdir. direksiyonu sağa veya sola döndürdüğünüzde tekerlerin de dönmesini sağlayan parçadır. Bu nedenle aracın en önemli parçalarından biridir. Araçlarda uzun ve kısa olarak ve içi dolu ve içi boş olarak bulunmaktadır. Günümüzdeki araçlarda ..

İincele

PROTON-GEN2-WAJA-ARKA TRAVERS TAKOZU

(0)
0,00TL

PROTON-GEN2-WAJA-ARKA TRAVERS TAKOZUİTHAL MUADİL ÜRÜNDÜR...

İincele

PROTON-MOTOR TAKOZU İÇ GÖBEĞİ

(1)
0,00TL

PROTON-MOTOR TAKOZU İÇ GÖBEĞİİTHAL MUADİL ÜRÜNDÜR...

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 130 (9 Sayfa)