GEELY

GEELY

Türkiye’nin otomotiv sektörüne gündemine sonradan giren ve çok ilgi gören Gelly yedek parça ile gezinin keyfi başkadır. Gelly markası Çin yapımı olup Anadolu Grubu tarafından satışa sunulmuştur. Anadolu Grup güvencesi altında olan Gelly markasının tüm sorumlukları pazarlama, satış öncesi ve sonrası gibi işlemlerinden yetkilidir.

Uluslararası Tanımış Bir Unvana Sahiptir

Çin’de de en hızlı ve gelişimi olan markadır. Uluslararası devlerin olduğu araba piyasasına da girmiş buluna araba özellikleri ile çok kalitelidir. Kullanıcıların genel görüşü ise arabanın kullanışlı ve rahat olduğu yönündedir. Kullanıcının bir görüş ise hava yastığının ve konforunun olması nedeniyle de ayrı bir öneme sahiptir. Şık ve kaliteli tasarımı da tercih edilmesinde etken rol oynamaktadır. 

Geely yedek parça kategorilerinde bulamadığınız yedek parçalar için bizimle 0535 352 98 78’ numaralı telefondan arayabilirsiniz yada Whatsapp'tan mesaj atabilir, Bir diğer parça sorabileceğiniz E-Posta adresimiz: info@arabaparcasi.net'den iletişime geçebilirsiniz.Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 69 (5 Sayfa)